Naše společnost působí v oblasti tvarového řezání plechů a následného prodeje výpalků od počátku svého vzniku v roce 1999. V letošním roce uplyne 25 let naší činnosti během kterých jsme vybudovali tým zkušených pracovníků a vytvořili kvalitní technické zázemí jak přípravy výroby, výrobních (viz sekce Pracoviště) a manipulačních prostředků, tak systém prodeje ocelových výpalků. V současnosti patří naše společnost mezi přední dodavatele ocelových výpalků v ČR.

Veškeré činnosti v naší společnosti směřují k naplnění těch nejnáročnějších požadavků v oblasti tvarových výpalků vyráběných metodou kyslíkového a plazmového řezání (viz sekce Produkty). Mezi zákazníky patří jak velké strojírenské společnosti tak střední a menší firmy. Jsme držiteli certifikátu systému managementu jakosti ČSN EN ISO 9001: 2008. (viz sekce Certifikáty)

Vzhledem k zvyšujícím se nárokům na výpalek, jako vstupní produkt našich odběratelů, nabízíme mnoho dalších služeb a technologických operací. (viz.sekce Služby).
Ocelové plechy pro tvarové pálení, jsme schopni, díky dlouholeté spolupráci s předními prověřenými dodavateli, dodat s optimálními náklady z mnoha nejen evropských hutí.
O všem výše uvedeném vás přesvědčíme stanete-li se naším dalším zákazníkem. (viz sekce Reference).